Лампа LED низьковольтна А60-МО-12W-E27-4000K 1255Lm А60-МО-12274(19774)(МО12/24/36/48V) TM LUMANO
397 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000019774
+380 (67) 208-55-51
KyivstarВідділ продажів
- +380 (67) 208-55-51Оптовий відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Низьковольтні системи освітлення мають захист від коротких замикань і знижують небезпеку ураження струмом навіть у разі порушення ізоляції кабелів і герметичності світильників. Застосовуються для освітлення вологих, вибухонебезпечних місць - тунелі, АЗС, шахти, хімічні виробництва тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumano |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна робоча напруга | 48 В |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 12 В |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Робоча напруга (В) | 12-48 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1255 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397 ₴




