Світильник LED побутовий 40W 5000К LU-CANALE-40C (10шт/уп) ТМ LUMANO (12 місяців ГАРАНТІЇ)*
1 485 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000018416
+380 (67) 208-55-51
KyivstarВідділ продажів
- +380 (67) 208-55-51Оптовий відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 113 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Світильник LED побутовий 40W 5000К LU-CANALE-40C (10шт/уп) ТМ LUMANO (12 місяців ГАРАНТІЇ)*»
Світильник призначений для освітлення всередині приміщення. Легкий, яскравий, економний!
Чудовий варіант для кухні, спальні або коридору.
Просте підключення дає можливість без проблем замінити стару люстру на новий світильник самостійно!
Чудовий варіант для кухні, спальні або коридору.
Просте підключення дає можливість без проблем замінити стару люстру на новий світильник самостійно!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lumano |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Потужність | 40 Вт |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴





